четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Конгрес США має намір дати Україні заплановані гроші на військові цілі, навіть якщо Трамп буде проти

За кордоном , Новини

Конгрес США має намір дати Україні заплановані гроші на військові цілі, навіть якщо Трамп буде проти

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Раніше надходили повідомлення, що Білий Дім розглядає питання скасування військової допомоги Україні в розмірі 250 мільйонів доларів. Але сенатори Конгресу США Рон Джонсон та Кріс Мерфі вважають, що навіть, якщо Трамп прийме негативне рішення, конгресмени зможуть це зробити своїми силами.

«Якщо він вирішить не виділяти ці гроші, я цілком впевнений, що на двопартійній основі Конгрес перепризначить їх», – приводить цитату з коментаря Джонсона агенство Reuters.

Зазначимо, що у даному випадку йдеться про виділення 250 мільйонів доларів в межах програми «Ініціатива сприяння безпеці в Україні».

Повідомляється, що таку думку Джонсон висловив на своїй спільній конференції з Мерфі за результатами поїздки до Європи, в ході якої конгресмени побували і в Україні. Парламентарі зазначили, що запевнили українців у рішучості Конгресу підтримувати Україну в протистоянні російській агресії.

Джонсон, зокрема, заявив:

«Незалежно від того, що робить президент, конгрес США з вами, і ми підтримуємо мужність українського народу».

Нагадаємо. Президент Трамп засумнівався у доцільності надання Україні військової допомоги і дав завдання власній команді національної безпеки провести перевірку і вияснити чи виділення Україні грошей на зміцнення оборони дійсно сприятиме інтересам Сполучених Штатів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі