середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Конфлікт на Донбасі як ключ до покращення стосунків між Росією та Заходом

За кордоном , Новини , Російська агресія

Конфлікт на Донбасі як ключ до покращення стосунків між Росією та Заходом

views118

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Саме так пропонує розглядати збройне протистояння на сході України Директор Центру Дж. Байдена з глобальної взаємодії при Пенсільванському університеті Майкл Карпентер. І хоча він цілком позитивно оцінює обмін особами, які утримувались двома сторонами конфлікту, не вважає, що він свідчить про можливість закінчення війни. Майкл Карпентер назвав наївними тих, хто вірить в таке просте вирішення – найбільш вірогідно, що це натяк на президента США Дональда Трампа.

Про це йдеться в інтерв’ю для російськомовного проекту з Грузії «Прикордонна ZONA».

Карпентер вважає, що Трамп очікує від України налагодження відносин з войовничим сусідом. Про це свідчать його численні заяви. Адміністрація Трампа була б абсолютно задоволена, якби проблеми між Росією та Україною «випарувались». Але, за словами Карпентера, наразі відсутня динаміка, яка свідчить про вирішення конфлікту. Він зазначив, що не можна допустити перетворення Донбасу на щось схоже на Сербську республіку в Боснії, бо такий розвиток подій не призведе до захисту суверенітету України.

На думку американського експерта, конфлікт можна розглядати як ключ до поліпшення відносин між країнами Заходу та Росією. Якщо вдасться покласти йому край, це буде означати повне зняття санкцій з Російської Федерації.  Карпентер заявив, що буде першим, хто виступатиме за це. Але наразі до такого кроку дуже далеко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі