вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Конфлікт між братом мера та родиною учасника АТО у Слов’янську

Суспільство

Конфлікт між братом мера та родиною учасника АТО у Слов’янську

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Слов’янську розгортається конфлікт між родиною учасника АТО та комунальним підприємством «Ландшафтний парк». Але є усі ознаки того, що за цим конфліктом стоїть брат міського голови Сергій Лях, який не є посадовою особою і при цьому може давати вказівки співробітникам комунального підприємства, вирішувати власні питання бізнесу на території комунальної власності.

Пляж на озері Вейсовому як привабливе місце для бізнесу

1 липня 2019 року на озері Вейсовому відкрили комплекс, на який було витрачено більше 18 млн бюджетних коштів. За ці кошти був побудований пляж, дитячий майданчик, під’їзди, стоянка для авто та інше. Крім того, були побудовані об’єкти для ведення бізнесу.

Ці об’єкти міська влада здає підприємцям в оренду і таким чином поповнює міський бюджет. Комплекс знаходиться на балансі у комунального підприємства «Ландшафтний парк». Керівник підприємства – депутат Слов’янської міської ради Лілія Рудич.

Один з об’єктів взяла в оренду родина Ярослава – учасника АТО, який служив у 302 ракетно-зенітному полку. В оренді приміщення, яке обладнане під кафе з відкритим майданчиком, встановлений дитячий батут.

Чого виник конфлікт і до чого брат мера?

Ярослав розповідає, що на електричному лічильникові, який знаходиться на орендованому приміщенні висів замок Сергія Ляха.

«Ми заїхали на пляж 15 червня. 21 червня я знімаю покази з лічильника електроенергії і там вже 200 КВт. Ми ще майже нічого не під’єднали. Я відключаю все обладнання, а лічильник продовжує мотати».

З лічильника родини Ярослава йшли дроти на лічильник, до якого була підключена надувна гірка на пляжі, яка нібито належить Сергію Ляху. До речі, поки ніхто не бачив документів на цю гірку: дозволу, договору оренди. Ярослав почав ставити питання і через пару днів лічильник почав працювати нормально.

За його словами, одна з причин конфлікту – те, що Сергій Лях вважає, що дитячий батут складає конкуренцію надувній горці.

«Він (Сергій Лях) приходив до моєї тещі та розповідав: «ви стояти тут не будете, я вам не дам». Потім почалися листи, дзвінки від Лілії Рудич, стосовно того, що батут треба прибирати», – розповідає Ярослав і додає: «він усіляко давить на директора «Ландшафтного парку», щоб перешкоджати нашій підприємницькій діяльності».

Докази того, що Лях-молодший впливає на дії комунального підприємства

У Ярослава є декілька записів телефонних розмов з Рудич. Розшифрування однієї з телефонних розмов щодо того, що нібито немає страхування приміщення, яке орендується, може вказувати на те, що брат міського голови Слов’янська дає вказівки Рудич.

Сама Рудич заперечує, що Сергій Лях має відношення до тиску на родину підприємців і заперечує, що голос, записаний на телефон її – каже, що це монтаж. Насправді голос дійсно дуже схожий на голос керівника комунального підприємства. Ярослав каже, що якщо треба, він зробить експертизу цих розмов.

Конфлікт між братом мера та родиною учасника АТО у Слов’янську
Фото Патріот Донбасу

Третього серпня комунальне підприємство чогось вирішило відключити кафе родини Ярослава від електроенергії і розірвати договір оренди. Причому заборгованості за енергопостачання немає, а орендна плата внесена.

Ярослав не дав відключити. Рудич викликала поліцію. На допомогу Ярославу приїхали представники громадськості Слов’янська та учасники АТО. Люди намагалися з’ясувати, хто дав команду на відключення енергопостачання. Відповіді так ніхто і не почув.

Відбулася досить жорстка дискусія і Рудіч пригадали її дії у 2014 році. Але не згадали, що вона була серед двох депутатів, які не голосували за те, щоб лишити Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Слов’янська.

Конфлікт між братом мера та родиною учасника АТО у Слов’янську
Фото Патріот Донбасу

Крім того, з’ясувалося, що на інших об’єктах на пляжі не чули про страховку приміщень. А саме затримку проплати за страховку закидають родині Ярослава, як одну з причин припинення оренди. А в інших, її, можливо, взагалі немає.

Сам Сергій Лях на пляжі так і не з’явився. Можливо через те, що знаходиться на самоізоляції через коронавірус. Надувна гірка, яка можливо належить йому так і лежала, не накачана.

Конфлікт між братом мера та родиною учасника АТО у Слов’янську
Фото Патріот Донбасу

На Лілію Рудич, як на посадову особу була написана заява до поліції з приводу того, що вона перевищила свої повноваження.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі