вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кому на Русі закони не писані: священик РПЦ уникнув кримінальної відповідальності за смерть прийомної доньки

За кордоном , Новини , Суспільство

Кому на Русі закони не писані: священик РПЦ уникнув кримінальної відповідальності за смерть прийомної доньки

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протоієрей Георгій Сичов з дружиною не надавали належного лікування прийомній дочці, що призвело до її смерті, але суд залишив подружжя без покарання.

Справа за фактом заподіяння смерті з необережності та залишення в небезпеці розглядалася Красносельским райсудом міста Санкт-Петербург. Рішення про її припинення було прийнято, оскільки сплив термін давності притягнення до відповідальності.

2011 року Георгій та Олена Сичови удочерили 4-річну дівчинку, у якої пізніше діагностували ВІЛ. Очевидно, подружжя не визнавало існування цього вірусу і відмовилось проводити призначену дитині терапію. Коли у 2015 році дівчинка захворіла на пневмонію, її доправили до лікарні, але прийомні батьки навіть не повідомили лікарів про наявність основного діагнозу ВІЛ. Через деякий час у неї виявили вірус та перевели до профільного медичного закладу, але Сичови забрали її додому. Через 2 роки дитина померла.

Відомо, що до того, як стати на «службу богові» Георгій Сичов служив у силових структурах РФ. Після відставки він прийняв сан та став настоятелем кількох храмів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі