четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Компенсацію за зруйноване на Донеччині житло отримають ще 47 громадян

Cіпратов Роман


Економіка

Компенсацію за зруйноване на Донеччині житло отримають ще 47 громадян

views143

11.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Комісія з розгляду питань, пов'язаних з наданням грошової компенсації громадянам, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії Російської Федерації у Донецькій області, ухвалила рішення про надання грошової компенсації та включенні в узагальнений список 47 постраждалих, які є власниками 44 об'єктів зруйнованого житла.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За інформацією відомства, постраждалі громадяни отримають компенсацію на загальну суму 12 млн 450 тис. гривень, що становить понад 264 тисячі за кожен зруйнований об'єкт.

«Мінреінтеграції спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією (обласною військово-цивільною адміністрацією), органами місцевого самоврядування та військово-цивільними адміністраціями населених пунктів продовжує роботу з надання грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації», йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом 2021 року комісії на Донбасі прийняли рішення надати компенсації 263 громадянам, які втратили житло. Загальна сума компенсацій становить 67 млн 996 тис. 344 гривні.

Також повідомляється, що у поточному році відомство планує збільшити фінансування програми компенсацій за зруйноване житло. Очікується, що до кінця року компенсації отримають в цілому понад 300 сімей.

Коментарi (0)