четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Компанія BMW позначає окупований Крим як російську територію

Економіка , Політика

Компанія BMW позначає окупований Крим як російську територію

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У навігаційних системах автомобілів BMW можна відображати Крим як частину Росії. Представники автовиробника зазначили, що компанія керується законами тих держав, де продаються автомобілі.

Про це повідомила російська служба BBC.

«BMW Group проводить постійну роботу з оновлення картографічних даних навігаційних систем, зокрема з урахуванням законодавства країни/регіону, де автомобіль купують або експлуатують. Однак є можливість змінити налаштування, увімкнені за замовчуванням, якщо клієнт забажає експлуатувати автомобіль в іншій юрисдикції», – заявили в компанії.

В пресслужбі компанії додали, що на картах автомобілів Volkswagen приналежність окупованого Росією півострова може відрізнятися залежно від країни, мовляв, це не дозволяє робити будь-які висновки про позицію Volkswagen щодо міжнародних і територіальних кордонів.

Водночас у навігаційному порталі Nissan Крим показаний як частина Росії, якщо заходити на сайт з російської IP-адреси. Приналежність Криму позначена не тільки при спробі знайти населені пункти через пошук, але і на самій карті: при збільшенні масштабу можна побачити пунктирну межу між Кримом і Україною – так позначаються всі міждержавні кордони.

Проте користувачам з IP інших країн сайт Nissan Navigation Portal показує Крим українським.

У Росії Mitsubishi встановлює карти тільки на автомобілях з бортовим комп’ютером «Яндекс.Авто», у якому встановлено «Яндекс.Навигатор».

«Питання про територіальну приналежність окремих регіонів / її зміни, як і будь-які інші специфічні питання, коректно адресувати компанії, яка розробила, підтримує та оновлює даний продукт, тобто компанії «Яндекс», – зазначили у пресслужбі компанії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі