понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Компанії відмовляються від курей, які швидко ростуть

За кордоном , Новини

Компанії відмовляються від курей, які швидко ростуть

views233

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На початку літа фаст-фудовий гігант KFC зобов’язався покращувати якість курячого м’яса, яким торгує в Європі. Таке рішення поведе за собою кардинальні зміни для компанії. Тепер KFC необхідно змінювати орієнтацію виробників та експортерів. Британські торгові компанії Marks & Spencer та Waitrose зробили схожі зміни у своїй політиці ще в січні 2019 року.

Ці зміни означають, що до 2026 року компанії будуть вимушені відмовитися від закупівлі курей, які швидко ростуть і перейти до купівлі тих порід, що ростуть дещо повільніше, а на фермах кури повинні розміщуватися з розрахунку 30 кг / м2. Також ферми, де розміщуються птахи, повинні містити достатню кількість вікон та тюків.

Частина европейских держав вже перейшли на таку систему вирощування. Наприклад, 25% птахів Франції вирощуються повільніше за інших, а у Британії відсоток таких курей становить 11%.

Такий спосіб вирощування птахів є більш корисним для споживача, але завдає набагато більше шкоди оточуючому довкіллю, тому що таке виробництво продукує велику кількість парникових газів та потребує більше ресурсів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі