неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала свою модель позашляховика для ЗСУ (фото)

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала свою модель позашляховика для ЗСУ (фото)

views165

06.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» продемонструвало свою модель автомобіля у рамках участі в конкурсі Міністерства оборони України на створення армійського позашляховика.

Про це повідомляє Defense Express.

Як інформує видання, при розробці автомобіля для ЗСУ компанія використовувала платформу Toyota Hilux, яка була адаптована відповідно до вимог оборонного відомства.

«Складність роботи над виконанням вимог Міноборони полягала в тому, що автомобілів, які відразу відповідали б висунутим технічним вимогам, взагалі не існує», розповів виданню генеральний директор КВП Владислав Бельбас.

За його словами, в новому позашляховику була повністю перероблена та посилена підвіска, також були встановлені колеса більшого діаметру. Крім того, був змінений корпус автомобіля.

Голова підприємства зазначив, що зміни дозволили досягти видатних позашляхових характеристик, які були перевірені у ході заводських випробувань. Зокрема, тепер автомобіль здатний переїхати колоду діаметром до 40 см. Тобто тепер ця машина має прохідність значно більшу, ніж не тільки базовий Hilux, а й цілий ряд інших серійних позашляховиків, підкреслив Владислав Бельбас.

 

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі