п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Компанія Facebook подала позов до суду на українця, який вкрав дані 178 млн користувачів

Константинова Ольга


За кордоном , Суспільство , Події

Компанія Facebook подала позов до суду на українця, який вкрав дані 178 млн користувачів

views217

24.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Американська компанія Facebook подала позов до Федерального окружного суду Північного округу Каліфорнії на українського хакера Олександра Солонченка. Його звинувачують у зборі та продажу даних 178 мільйонів користувачів.

Про це повідомляє Insider.

Facebook стверджує, що Солонченко порушив «Умови надання послуг» та «Умови платформи», отримавши за допомогою автоматизованого методу ідентифікаційні дані та номери телефонів приблизно 178 мільйонів користувачів Facebook у період з 2018 по 2019 рік. Отриману інформацію український хакер продавав іншим компаніям на вебсайті Raid Forums, користувачі якого купують злиті або викрадені дані.

Представники компанії Facebook надали суду скріншот із дописом з нібито сторінки Солонченка, в якому він пропонує охочим придбати конфіденційні дані. Там йдеться про те, що у нього є «бази даних, списки споживачів, бази даних B2B по всьому світу, бази даних телефонів, непублічні дані FB (180 мільйонів для США)».

 У своїй скарзі Facebook вимагає заборонити Солонченку користуватися продуктами компанії, продавати будь які дані, отримані від Facebook, а також відшкодування збитків.

 

Коментарi (0)