понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Комітет з етики НАЗЯВО визнав наявність плагіату у роботах в.о. міністра освіти Шкарлета

Суспільство , Освіта , Право

Комітет з етики НАЗЯВО визнав наявність плагіату у роботах в.о. міністра освіти Шкарлета

views110

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Етичний комітет Нацагенства з питань забезпечення якості освіти відреагував на скарги і звернення про плагіат, які надійшли від народної депутатки Інни Совсун, ГО «Трон» в особі Світлани Вовк (спільнота «Дисергейт»), Фундації регіональних ініціатив на лист Секретаріату Уряду з проханням перевірити факти. І визнав, що у трьох роботах в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета є плагіат.

Про це повідомляє Liga.Net.

Голова комітету з етики і керівник НАЗВО Сергій Квіт підтвердив наявність плагіату.

«Вимушені констатувати плагіат у трьох роботах. Представимо це у нашому висновку. І є відповідна таблиця, яка вказує на некоректні посилання з ознаками академічного плагіату», – сказав він.

Крім того, уривки робіт надсилали на перевірку трьом міжнародним експертам: Крістіну Моріарті, професору етики і права, ліцензованому адвокату у США, який працює в міжнародній організації по академічній доброчесності, міжнародному чеському експерту Томашу Фольтинеку та польському експерту Кшиштофу Гутовському, експерту з питань піратства і плагіату.

Усі троє іноземних експертів також визнали, що в роботах Шкарлета є плагіат.

На засіданні був присутній і адвокат Шкарлета Олександр Радченко, який постійно перебивав голову Квіта та заявляв йому відвід.

«У нього – конфлікт інтересів, бо у вас особисті неприязні відносити зі Шкарлетом, бо на зустрічі з ректорами в публічному просторі заявили, що Шкарлет каже неправду і перекручує факти», – казав він.

Комітет пропонує НАЗЯВО встановити плагіат у статтях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі