субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Комікс донеччанина про терор на окупованому Донбасі переклали на 10 мов

Новини , Російська агресія

Комікс донеччанина про терор на окупованому Донбасі переклали на 10 мов

views162

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство інформаційної політики України підтримало відомого донецького художника Сергія Захарова. Його графічний роман «Діра» – комікс про терор на окупованому російськими угрупованнями Донбасі за допомогою міністерства переклали та видали десятьма мовами. У такий нестандартний спосіб світовій спільноті буде донесена правда про реалії російської агресії на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Сергій Захаров став відомим у 2014 році, коли на тлі посилення терору в захопленому так званою «ДНР» Донецьку створив арт-групу «Мурзилки». Художники-однодумці малювали на вулицях міста карикатури на окупаційну адміністрацію та їхніх посіпак-бойовиків. Серед найвідоміших робіт: зображення бойовика Мотороли в образі чорта із нареченою та терориста Гіркіна із пістолетом біля скроні та написом Just do it. За останню роботу Захаров потрапив «на підвал», де зазнав знущань і катувань. У полоні художник був майже 2 місяці.

Ілюстрація з графічного роману Сергія Захарова "Діра" про російську агресію в Донецьку

Після звільнення з катівень терористів Сергій Захаров перебрався до Києва, де у 2015 році вийшов його комікс «Діра» українською мовою. У своєму графічному романі автор поділився своїм страшним досвідом про перебування у полоні терористичного угруповання «ДНР», розповів про прихід «руського миру» на українські території.

Сьогодні комікс перекладено російською, англійською, французькою, китайською, арабською, естонською, латвійською, литовською, угорською та румунською мовами. Щоб донести світові правдиву інформацію про злочини РФ на українських територіях годяться будь-які засоби.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі