п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Комбат Киричук загинув під час виконання бойового завдання

Андрій Кущенко


Російська агресія

Комбат Киричук загинув під час виконання бойового завдання

views642

23.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У боях за Україну з російськими загарбниками 22 травня загинув український воїн, командир 13-го мотопіхотного батальйону 58-ї бригади Максим Киричук. Він з 2014 року захищав рідну землю і загинув у ході контрнаступу на окупантів на одному з найгарячіших напрямків російсько-української війни.

Воїн мріяв побудувати просторий будинок для своєї родини і об'їхати всю Україну - і віддав життя за те, аби інші українці могли здійснити власні мрії після перемоги над Росією.

Про природженого воїна та безстрашного командира розповів міський голова Шостки Микола Нога.

"22 травня, під час виконання бойових завдань, загинув Максим Киричук – командир мотопіхотного батальйону. Його смерть стала страшною і непоправною втратою не тільки для родичів і близьких, але й для всієї України", - зазначив мер Шостки.

Майор Максим Юрійович Киричук народився 23 березня 1989 року у смт Борова Харківської області. Відслуживши строкову службу, він вступив до Львівського інституту сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного національного університету "Львівська політехніка", який у вересні 2009 року набув статусу Академії сухопутних військ.