четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Командування ВМСУ планує оснащення Морської піхоти БТР-4Е у 2021 році

Суспільство

Командування ВМСУ планує оснащення Морської піхоти БТР-4Е у 2021 році

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Командування Військово-морських сил ЗСУ визначилося з платформою яка в майбутньому стане основною для морської піхоти.

Про повідомив командувач Військово-морських сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа в інтерв’ю для Радіо Свобода.

Попри недавні плани з розробки повністю нової машини на базі проекту від приватної компанії НВО «Практика» (“Отаман” 6х6 та 8х8), у військо підуть БТР-4Е з підвищеними характеристиками плавучості, створені на базі проекту БТР-4М.

«На початку грудня (2019 року) ми провели випробування бронетранспортера БТР-4Е з покращеними характеристиками. Були деякі зауваження й пропозиції з боку морських піхотинців, завод (ХКБМ) внесе корективи – й наступного року ми очікуємо поповнення цією технікою батальйонів», ‒ розповів контрадмірал.

За його словами, в перспективі вся українська морська піхота повинна буде перейти на єдиний зразок броньованої техніки, що дасть можливість уніфікувати їхню експлуатацію й обслуговування.

Вперше про майбутній контракт щодо постачання «морської» версії БТР-4Е повідомив директор ДП «Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова» Яков Мормило під час візиту на оборонні підприємства нового очільника «Укроборонпром» Юрія Гусєва у грудні минулого року.

Тоді він сказав, що ВМСУ в рамках ДОЗ-2021 мають отримати 60 нових машин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі