п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан вручив нагороди спецпризначенцям ООС

Події , Українська армія

Командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан вручив нагороди спецпризначенцям ООС

views155

07.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан нагородив військовослужбовців загону спеціального призначення Нацгвардії, які виконують завдання у складі операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр МВС.

«Ви досвідчені та мотивовані професіонали своєї справи, важливі завдання, які ви виконуєте у складі ООС, дають змогу стримувати ворога, знешкоджувати диверсійно-розвідувальні групи, посилювати найбільш небезпечні напрямки», – зазначив Балан, спілкуючись зі спецпризначенцями Нацгвардії.

Також командувач поспілкувався з особовим складом угруповання Національної гвардії в ООС і заслухав доповідь керівників угрупування Нацгвардії в ООС та ОТУ «Північ» з питань застосування сил і засобів НГУ, ефективності виконання особовим складом Нацгвардії визначених службово-бойових завдань та рівня взаємодії з іншими силовими підрозділами.

Він також наголосив на важливості всебічного забезпечення підрозділів, харчування та побуту військовослужбовців в зимовий період.

Нацгвардійці в районі проведення ООС здійснюють контрдиверсійні заходи, перевіряють транспортні засоби, документи та осіб за базою розшуку для того, щоб припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин.