п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишнього працівника МВС з Полтавщини ув’язнено на 12 років

Новини , Право

Колишнього працівника МВС з Полтавщини ув’язнено на 12 років

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Жителя полтавської області, якого ще влітку взяла під варту контррозвідка Служби безпеки України, було засуджено до 12 років ув’язнення.

Співробітниками СБУ було встановлено, що житель Полтавщини був колишнім працівником Міністерства внутрішніх справ України. Завербували його у 2014 році, коли той знаходився на території анексованого Криму, а за співпрацю пообіцяли грошову винагороду. Вербуванням злочинця займалися працівники так званого УФСБ РФ у Криму та Севастополі Микола Путінцев та Кирил Сімагін. Раніше вони працювали у СБУ, але вчинили зраду та перейшли до ворога.

У період з 2014 по 2019 рік затриманий, якому було надано позивний «Диментий», проводив збір інформації щодо військових об’єктів, стану політичної, соціально-економічної обстановки у Полтавській області та в Україні. Усі дані, які він збирав відправлялися через заздалегідь відпрацьовані канали електронного зв’язку за матеріальну допомогу.

Колишнього працівника МВС з Полтавщини ув’язнено на 12 років

«Диментия» було затримано оперативниками контррозвідки СБУ 18 липня цього року. За рішенням Крюківського районного суду в місті Кременчук чоловіка визнано винним у скоєнні злочину за частиною 1 статті 111 ККУ (державна зрада).

У ході засідання злочинець повністю визнав свою провину.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі