понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишнього «беркутівця» поновили на посаді

Події , Право

Колишнього «беркутівця» поновили на посаді

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ексбійця харківського загону «Беркут» Віктора Шаповалова поновили на посаді у правоохоронних органах.

Таке рішення ухвалив Харківський окружний адміністративний суд.

Колишній беркутівець позивався до ГУ Міністерства внутрішніх справ України та ГУ Нацполіції у Харківській області з вимогою визнати незаконним його звільнення та поновити його на посаді. Крім того, він вимагав виплатити середню зарплату за час «вимушеного прогулу».

Нагадаємо. Колишній боєць «Беркуту» перебував під вартою з 2015 року разом з командиром харківського полку «Беркуту» Лукашем і рядовим спецпідрозділу Єфіміним, які підозрюються у причетності до розстрілів 18 лютого на Євромайдані. Проте у листопаді 2019 року Київський апеляційний суд звільнив Шаповалова з-під варти і відтоді він перебуває на волі.

Шаповалову інкримінували перевищення службових повноважень, що призвели до загибелі або поранення 110 активістів Євромайдану 18 лютого 2014 року в районі Маріїнського парку та Кріпосного провулку в Києві. За даними слідства, екскомандир 2 роти харківського «Беркуту» віддав злочинний наказ, що призвів до смерті 3 активістів, а також травмування 107 осіб.

Однак сам Шаповалов не визнає своєї вини в інкримінованих йому тяжких наслідках, спричинених перевищенням владою або службовими повноваженнями. Водночас визнав свою провину у другій частині обвинувачення, яка стосується незаконного поводження зі зброєю.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі