четвер, 26 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишнього адвоката Януковича хочуть усунути через суд з посади першого заступника голови ДБР

Новини , Право

Колишнього адвоката Януковича хочуть усунути через суд з посади першого заступника голови ДБР

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом про визнання протиправним рішення про призначення Олександра Бабікова та Олександра Соколова на посади першого заступника та заступника голови Державного бюро розслідувань (ДБР).

Про це повідомила пресслужба суду.

«В ОАСК оскаржують рішення комісії щодо визначення переможців у конкурсі для призначення на посади першого заступника та заступників Директора ДБР. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, вказується, що позивач звернувся з проханням до суду визнати протиправним рішення конкурсної комісії Державного бюро розслідувань від 10 січня 2020 року про визначення переможців у конкурсі для призначення на посади першого заступника та заступників Директора ДБР та скасувати його.

Крім цього, позивач, чиє ім’я не називається, просить суд зобов’язати комісію допустити його до участі у зазначеному конкурсі.

«Наразі, суд відкрив провадження за даним адміністративним позовом. Розгляд справи здійснюватиметься в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами», – написали в пресслужбі.

Нагадаємо. Заступником директора ДБР було призначено Олександра Бабікова. Раніше він працював в юридичній фірмі Aver Lex, яка представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича, зокрема у справі про вбивства та насильство над протестувальниками взимку 2014 року.  Венедиктова назвала всю інформацію проти маніпуляцією.

Народний депутат від партії «Голос» Олександра Устинова заявила, що Бабіков ще до конкурсу знав про те, що отримає цю посаду, й оприлюднила документи.

24 січня народні депутати з фракції «Європейська солідарність» прийшли до ДБР, щоб заявити керівництву бюро про неприпустимість призначення Бабікова першим заступником директора ДБР.

28 січня вже заступник директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олександр Бабіков заявив, що не був адвокатом експрезидента-втікача Віктора Януковича і взагалі не був з ним знайомим.

У той же день у мережі з’явились документи, які підтверджують його участь у захисті інтересів Януковича. Це підтвердив і колишній керівник Генпрокуратури Юрій Луценко та заявив, що Бабіков збрехав про те, що не вів адвокатську діяльність у справі колишнього президента України щодо вбивств на Майдані.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі