неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишнім топ-менеджерам «Приватбанку» повідомлено про підозру

Економіка

Колишнім топ-менеджерам «Приватбанку» повідомлено про підозру

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Слідством встановлено, що в грудні 2016 року колишнє керівництво банку розробило і організувало злочинну схему виведення з банку грошових коштів.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Як заявляє ОГП, колишній Глава правління ПАТ КБ «Приватбанк» направив листи-повідомлення в один з європейських банків з метою безпідставного списання з кореспондентських рахунків грошових коштів в сумі 314,9 млн дол США, що в перерахунку по курсу Нацбанку складало 8,2 млрд грн, в рахунок погашення заборгованості по раніше виданим акредитивам двом компаніям-агротрейдерам.

З метою прикриття розтрати майна колишні керівники «Приватбанку» здійснили підробку банківських документів шляхом внесення змін до електронної системи банку за попередні дати. Таким чином вони провели фіктивне кредитування пов’язаної з банком юридичної особи, зробивши її нібито боржником попередньо виведеної суми.

Крім колишнього Голови правління банку, до кримінальної відповідальності притягнуто двох його заступників, а також двох керівників департаментів. На їхнє майно накладено тимчасовий арешт. Досудове розслідування триває.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі