понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній судді Києва повідомили про підозру за позбавлення водійських прав учасників автомайдану

Події , Політика

Колишній судді Києва повідомили про підозру за позбавлення водійських прав учасників автомайдану

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Екс-суддю одного з районних судів Києва підозрюють у порушенні статті 340 Кримінального Кодексу України про незаконне перешкоджання організації та проведення мітингів та зборів, вчинене службовою особою. Основою порушення вважають вирок цієї судді, щодо позбавлення водійських прав трьох учасників автомайдану 2013 року.

Таку інформацію оприлюднив Офіс Генерального Прокурора.

«23 січня 2014 року, з метою перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій, суддя притягнула до адміністративної відповідальності за відсутності доказів та обставин, що обтяжують відповідальність, трьох осіб за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку). Вказані особи 29 грудня 2013 року були учасниками руху колони транспортних засобів від вул. Хрещатик м. Києва до резиденції колишнього Президента України «Межигір’я» в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області», — йдеться у повідомленні.

Спірне рішення київської екс-судді, щодо найсуворішої міри покарання, що передбачена даною статтею, а саме позбавлення права керування транспортом, за даними слідства, вважають спробою залякування мітингуючих.

Апеляційний суд скасував такі рішення за фактом не виявлення складу адміністративного правопорушення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі