субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній представник США розкрив план подальшої підтримки України

Політика

Колишній представник США розкрив план подальшої підтримки України

views48

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Не дивлячись на відносини між Росією та США, які будуть найближчим часом, Україна отримає широку підтримку.

Про це колишній спецпредставник Держдепу з питань України Курт Волкер сказав у інтерв’ю журналу НВ.

За його словами, що попередня і нинішня адміністрації, демократи і республіканці, Сенат і Білий дім, підтримують українську державу.

«Всередині країни ми дійсно маємо протистояння і політичну боротьбу між партіями, і, на жаль, Україна раптово опинилася частиною цього процесу. Слово «Україна» тепер вживають ще й у внутрішньополітичному, не тільки в зовнішньо політичному контексті. Але факт залишається фактом: США так само сильно підтримують Україну та її суверенітет», – повідомив він.

Курт Волкер згадав експрезидента США Дональда Трампа. За його словами саме після рішення колишнього глави Білого дому Україні було надано озброєння, посиленні проти РФ санкції, вислані російські дипломати та співробітники її спецслужб.

«Думаю, нинішня президентська адміністрація рухатиметься в тому ж напрямку. Вони продовжать вводити санкції проти Росії та підтримувати Україну, всіляко відбиватимуть російську дезінформацію і пропаганду. Ми вже бачимо нові санкції, запроваджені адміністрацією Байдена проти Росії через отруєння Навального», — підкреслив колишній спецпредставник США.

Американський дипломат не виключає, що надалі можуть бути досить складні часи для всіх, що пов’язано із багатьма аспектами, однак підтримка України залишиться на належному рівні.

«Сьогодні ми спостерігаємо зростання військової агресії на Донбасі, і ми бачимо, що Росія намагається створити там найвищий рівень напруження, але підтримка США залишатиметься серйозною», – відмітив Волкер.