четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній міністр оборони назвав аргумент, чому Україна має бути членом НАТО

Політика

Колишній міністр оборони назвав аргумент, чому Україна має бути членом НАТО

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протистояння з Російською Федерацією та захист Заходу від її агресії є головними аргументами нашого вступу до Північноатлантичного альянсу.

Про це заявив колишній міністр оборони України Андрій Загороднюк, передає Укрінформ.

«Деякі країни рішуче підтримують членство України в НАТО, дехто – підтримують менше. Ми свідомі, що маємо більше працювати з тими, хто сумніваються. Дуже часто дипломатичні пояснення та демонстрація різних варіантів і сценаріїв може сформувати сприятливу політичну думку. Ми пояснюємо, що насправді Україна зараз захищає не лише себе, але весь Західний, демократичний світ, включаючи Європу, від загроз з боку Росії… Тому що російська стратегія – в тому, щоб чинити спротив Заходу в цілому, як концепції, протистояти всьому демократичному світу», – підкреслив він.

Загороднюк вважає, якщо гіпотетично уявити, що нашої країни не буде існувати, то наступний напрямок російського агресора – це країни Східної Європи та Балтії.

«Насправді, вони (росіяни – ред.) розглядають це як протистояння двох команд – Європу, як Захід, і себе, як команду «руського миру». Але це не гра, і вона не лише про Україну. Політики мають багато речей, про які мають непокоїтися, але при цьому не припиняти мислити стратегічно. Ми маємо дивитися вперед не на один, але на декілька кроків. Коли це працює – ми бачимо рух вперед», – зауважив ексміністр.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі