понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній «міністр ДНР» на вільній території України дає свідчення про дії Росії в ОРДЛО (відео)

Новини

Колишній «міністр ДНР» на вільній території України дає свідчення про дії Росії в ОРДЛО (відео)

views63

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Контррозвідники СБУ вивели на підконтрольну українській владі територію одного з колишніх «міністрів вугільної промисловості» терористичної організації «ДНР».

Про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ.  

Під час оперативних дій було встановлено, що колишній «чиновник» брав активну участь у формуванні внутрішньої політики фейкової «республіки» та регулярно був присутній на «засіданнях уряду».

В СБУ вказують, що чоловік займався регулюванням діяльності підприємств вугледобувної промисловості та розподілом енергетичних ресурсів в ОРДЛО.

Після того, як звільнився з посади, відкрив власний бізнес на тимчасово окупованій території та намагався дистанціюватися від роботи в «уряді». Багато розмірковував над поверненням на підконтрольну українській владі територію.

«Він повернувся в мирні райони України завдяки спецоперації, розробленої СБУ. Відразу після вивезення з так званої «ДНР» він офіційно оформив відповідну заяву в СБУ, в якому повідомив про свою участь у функціонуванні незаконно сформованих на окупованих територіях «органів влади», – написано в повідомленні.

Під час спілкування з представниками СБУ чоловік надав докладні свідчення про конкретні факти безпосередньої причетності РФ до процесу окупації окремих районів Донеччини. Крім того, він розповів про причетність держслужбовців Росії, які знаходяться на окупованих територіях Донецької області як «радники», в організації злочинних схем по розкраданню бюджетних коштів Російської Федерації, які були виділені для функціонування об’єктів вугільно-промислового комплексу фейкової «республіки».

Наразі проводяться слідчі дії та розпочате кримінальне впровадження за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України. Також перевіряються можливості причетності фігуранта до скоєння злочинів під час перебування на «керівних посадах «ДНР».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі