середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній міліціонер-зрадник планує затримувати власників українських паспортів на окупованій території

Новини окупації , Політика

Колишній міліціонер-зрадник планує затримувати власників українських паспортів на окупованій території

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Напередодні новорічних свят у так званій «ДНР» скасовується комендантська година. Про це повідомляли підконтрольні окупаційній владі ЗМІ. Деніс Пушилін – керівник окупаційної адміністрації скасував комендантську годину з 31 грудня до 10 січня, а також в ніч 18 на 19 січня, коли святкується Хрещення. Виявилося, що «свобода» буде діяти не для всіх і власники українських паспортів можуть бути затримані під час святкувань.

Дмитро Тарєєв, який називає себе заступником міністра внутрішніх справ так званої ДНР, дав пояснення, що вільно пересуватися під час комендантської години не зможуть люди, у яких є тільки український паспорт.

Колишній міліціонер-зрадник планує затримувати власників українських паспортів на окупованій території

На період скасування комендантської години в новорічні свята на окупованій території Донецької області представники окупаційної влади пообіцяли затримувати людей, які є власниками тільки українського паспорта в якості документа, що посвідчує особу.

У так званому «МВС» «ДНР» заявили:

«На цей час відсутні зразки для проведення порівняльного дослідження, виданих на території України паспортів. У зв’язку з цим співробітники міністерства внутрішніх справ ДНР не мають можливості визначити легітимність зазначеного документа і встановити особу власника»

При підозрі на причетність власників таких паспортів до «протизаконної діяльності», зазначена людина буде доставлена у найближчий територіальний відділ «поліції» для встановлення особи і зняття відбитків пальців.

Дмитро Тарєєв, який заявив про дискримінаційні міри щодо власників українських паспортів, до 2014 року був співробітником міліції України та мав звання майор. З 19 липня 2014 року він був зарахований до складу «міліції» так званої «ДНР». З 2018 року був призначений окупаційною адміністрацією на посаду заступника, так званого міністра «МВС» фейкової республіки.

Під час своє праці у «міліції» «ДНР» Тарєєв та його дружина несподівано стали власниками деяких об’єктів нерухомості у Донецьку. З ним пов’язана історія зі збиттям пішохода на пустій дорозі. Людина загинула. Завдяки своєму впливу, він зміг зам’яти цю трагедію. І потім став полковником та заступником «міністра».         

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі