понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній лідер терористів визнав, що самопроголошені «республіки» від початку керувалися росіянами

Політика

Колишній лідер терористів визнав, що самопроголошені «республіки» від початку керувалися росіянами

views45

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перший ватажок терористичної організації «ДНР» Павло Губарєв відкрито заявив, що псевдореспубліки з самого початку керувалися представниками Російської Федерації.

Про це повідомив український журналіст і відеоблогер Денис Казанський на своєму Youtube-каналі.

У своєму відео журналіст розповів, що у Москві, РФ, відбулася презентація книги російського бойовика Олександра Жучковського, на якій були присутні колишні лідери терористів, у тому числі Павло Губарєв.

«Ніхто не говорив дурниць про «громадянську війну в Україні». Вони відкрито називали речі своїми іменами та говорили про те, як Росія бере участь у цій війні. Можливо, вони не думали, що ведеться зйомка», ‒ зазначив Казанський.

Блогер опублікував фрагмент відеозапису, де Губарєв визнає наявність російських кураторів у так званих «республік».

«ДНР» курувалася однією російською структурою, а «ЛНР» ‒ іншою. Відмінність у тому, що одні військові, інші ‒ більше до політики. Тому в Донецьку напевно таких гучних політичних вбивств, власне, і не було. Крім Захарченко. А в «ЛНР» була якась серія божевільних вбивств», ‒ заявив Губарєв на презентації книги російського терориста.

На думку Казанського, цим висловлюванням Губарєв підтвердив наявність російського контролю над окупаційними керівниками самопроголошених «республік», а також визнав, що вбивства польових командирів бойовиків були організовані росіянами.

Казанський висловив упевненість, що потрібно максимально поширювати цю інформацію. Наші співгромадяни повинні знати, що відбувається насправді, підкреслив журналіст.