п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній лідер терористів визнав, що самопроголошені «республіки» від початку керувалися росіянами

Політика

Колишній лідер терористів визнав, що самопроголошені «республіки» від початку керувалися росіянами

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перший ватажок терористичної організації «ДНР» Павло Губарєв відкрито заявив, що псевдореспубліки з самого початку керувалися представниками Російської Федерації.

Про це повідомив український журналіст і відеоблогер Денис Казанський на своєму Youtube-каналі.

У своєму відео журналіст розповів, що у Москві, РФ, відбулася презентація книги російського бойовика Олександра Жучковського, на якій були присутні колишні лідери терористів, у тому числі Павло Губарєв.

«Ніхто не говорив дурниць про «громадянську війну в Україні». Вони відкрито називали речі своїми іменами та говорили про те, як Росія бере участь у цій війні. Можливо, вони не думали, що ведеться зйомка», ‒ зазначив Казанський.

Блогер опублікував фрагмент відеозапису, де Губарєв визнає наявність російських кураторів у так званих «республік».

«ДНР» курувалася однією російською структурою, а «ЛНР» ‒ іншою. Відмінність у тому, що одні військові, інші ‒ більше до політики. Тому в Донецьку напевно таких гучних політичних вбивств, власне, і не було. Крім Захарченко. А в «ЛНР» була якась серія божевільних вбивств», ‒ заявив Губарєв на презентації книги російського терориста.

На думку Казанського, цим висловлюванням Губарєв підтвердив наявність російського контролю над окупаційними керівниками самопроголошених «республік», а також визнав, що вбивства польових командирів бойовиків були організовані росіянами.

Казанський висловив упевненість, що потрібно максимально поширювати цю інформацію. Наші співгромадяни повинні знати, що відбувається насправді, підкреслив журналіст.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі