четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Коломойський звернеться до ЄСПЛ і розраховує на Портнова

Економіка , Суспільство , Політика

Коломойський звернеться до ЄСПЛ і розраховує на Портнова

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній власник «ПриватБанку» Ігор Коломойський чекає прийняття Радою законопроєкту «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності». І запланував співпрацю з Андрієм Портновим.

Про це йдеться в коментарі Коломойського виданню «Громадське».  

Олігарх та колишній власник «Приватбанку» Ігор Коломойський заявив, що чекає ухвалення Верховною Радою закону про банки. Після голосування він планує звертатися до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

За його словами, ухвалення цього закону на деякий час віддалить його боротьбу в суді за «Приватбанк», але відчинить двері до ЄСПЛ.

«Коли ухвалять закон, тоді вже буду звертатися… Мене пограбували, цей закон закриває мені можливості на певний час судитися в Україні, тобто можливості на відновлення справедливості вичерпані і я можу звертатися до Європейського суду», – заявив він.

Співпрацювати у цьому питанні він хоче з колишнім головою Адміністрації президента часів Януковича, відомим проросійськими поглядами юристом Андрієм Портновим.

«Портнов, до речі, з цього приводу зробив коментар якось. Напевно я до нього звернусь, щоб він нас обслуговував», – наголосив олігарх.

І додав, що «рано чи пізно» націоналізація буде визнана незаконною, а нова влада – «спільники минулої влади у цьому питанні».

«Отримаємо вирок Європейського суду, що націоналізація була незаконною, треба все повернути. І що тоді? Україні буде від цього легше? Рано чи пізно буде. А так виходить, що нова влада стала спільниками минулої у цьому питанні», – сказав Коломойський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі