понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Коломойський має сплатити «ПриватБанку» 4 мільйони фунтів – Лондонський суд

Економіка , Новини

Коломойський має сплатити «ПриватБанку» 4 мільйони фунтів – Лондонський суд

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Офіційний сайт «ПриватБанку» повідомляє, що за рішенням апеляційного суду Лондону бізнесмени Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та інші відповідачі до 12 листопада цього року зобов’язані виплатити в казну банку 10,9 мільйона фунтів стерлінгів.

«Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів», – йдеться у повідомленні банку.

Окрім цього, винні мають покрити гроші, які банк витратив на слухання справи суддею Фанкортом, а також кошти, які пішли на апеляцію рік тому. Наразі відповідачі мають сплатити 3,4 мільйона фунтів стерлінгів, а решта загальної суми буде визначена пізніше.

Лондонський апеляційний суд оголосив свій вердикт 15 жовтня, тим самим підтвердивши, що він має право розглядати позов українського банку проти колишніх власників.