п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Коломойський має сплатити «ПриватБанку» 4 мільйони фунтів – Лондонський суд

Економіка , Новини

Коломойський має сплатити «ПриватБанку» 4 мільйони фунтів – Лондонський суд

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Офіційний сайт «ПриватБанку» повідомляє, що за рішенням апеляційного суду Лондону бізнесмени Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та інші відповідачі до 12 листопада цього року зобов’язані виплатити в казну банку 10,9 мільйона фунтів стерлінгів.

«Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів», – йдеться у повідомленні банку.

Окрім цього, винні мають покрити гроші, які банк витратив на слухання справи суддею Фанкортом, а також кошти, які пішли на апеляцію рік тому. Наразі відповідачі мають сплатити 3,4 мільйона фунтів стерлінгів, а решта загальної суми буде визначена пізніше.

Лондонський апеляційний суд оголосив свій вердикт 15 жовтня, тим самим підтвердивши, що він має право розглядати позов українського банку проти колишніх власників.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі