четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній полонений розповів європейцям про агресію з боку РФ на Донбасі

Наталя


За кордоном , Війна , Суспільство , Події

Колишній полонений розповів європейцям про агресію з боку РФ на Донбасі

views328

19.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Український вчений-релігієзнавець Ігор Козловський, який два роки перебував в полоні бойовиків «ДНР», розповів жителям Німеччини, Франції і Люксембурга про російську агресію та ситуації на окупованій території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомила співзасновниця люксембурзької некомерційної організації «Ad pacem servandam» та організаторка європейського турне колишнього в'язня бойовиків Наталія Шевченко, передає «ОстроВ».

«На запрошення люксембурзької некомерційної організації Ad pacem servandam 15-16 жовтня 2021 відомий український вчений релігієзнавець і громадський діяч Ігор Козловський відвідав Люксембург, Німеччину, Францію з метою дати особисте свідчення про російську агресію в Україні та окупацію Донбасу, зокрема про нелюдські умови утримання полонених та нехтування правами людини. Він дав інтерв'ю представникам німецької, французької та люксембурзької преси та радіо. Відбулися дві зустрічі з громадськістю в Люксембурзі (Лінтген) та у Франції (Лонгві)», розповіла пані Шевченко.

За її словами, в кінці зустрічі Ігор Козловський коротко виступив на Благодійному концерті органної музики в католицькій церкві Notre Dame de Villerupt (Лотарингія, Франція).

Повідомляється, що пожертви було зібрано для родини Валерія Недосєкіна, колишнього полоненого, який також перебував у катівнях в ОРДО.

Згідно з інформацією, український професор, релігієзнавець Ігор Козловський перебував в полоні бойовиків незаконного збройного формування так званого «ДНР» з січня 2016 року та в результаті обміну був звільнений з катівень окупантів у грудні 2017 року. 

Коментарi (3)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

OBZ (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

OBZ (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"