середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кого підтримає Неля Штепа на виборах у Слов’янську?

Авторські статті

Кого підтримає Неля Штепа на виборах у Слов’янську?

views255

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Неля Штепа, ексмер Слов’янська, яка обвинувачується у тяжких злочинах по подіях весни 2014 року, постійно заявляє про те, що вона буде балотуватися на посаду міського голови. На жаль, суд і досі не виніс їй вирок, хоча її справа розглядається в різних судах Харкова вже майже шість років.

Кого підтримає Неля Штепа на виборах у Слов’янську?

У місті Слов’янськ деякі люди і досі говорять, що вона є «мамкою», яка про всіх подбає, нікого не залишить та буде вірно служити місту. Однак далеко не всі знають, як Неля Штепа, вже у 2019 році, бігала від однієї політичної сили до іншої, від одного кандидата на посаду президента України до другого. А все це відбувалося у лютому-березні минулого року. Як мінімум трьом кандидатам у президенти вона обіцяла свою підтримку. Причому давала свої обіцянки політикам Штепа майже одночасно.

Така собі людина-флюгер, яка дає одному та іншому… обіцянки.

Штепа та Тарута

21 лютого до Слов’янська приїздив кандидат у президенти Сергій Тарута. Зустріч політика з мешканцями міста відбувалася у кінотеатрі «Сапфір». Туди прийшла Неля Штепа і вже після зустрічі обіцяла Таруті, що вона буде за нього агітувати у місті. Обіцяла колишньому керівнику Донецької області, що може організувати 50 тис. голосів у його підтримку у місті.

Кого підтримає Неля Штепа на виборах у Слов’янську?

Штепа та Бойко

У березні 2019 року ексмер Слов’янська опинилася у лікарні. Це, дивним чином, збіглось з черговим засіданням суду по її справі. 6 березня до Нелі Штепи у лікарню навідався Юрій Бойко. Приніс квіти та торт. І прямо у лікарняній палаті хвора Штепа пообіцяла політику свою підтримку і… агітувати за нього.

Кого підтримає Неля Штепа на виборах у Слов’янську?

Тобто, через два тижні після обіцянок Таруті, вона вже пропонує свої послуги піарниці вже іншому політику.

І тут ще невідомо, чи знав Юрій Бойко про те, що Штепа в цей час має досить близькі стосунки з командою Юлії Тимошенко.

Штепа та Тимошенко

22 січня 2019 року на з’їзді партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко була висунута кандидатом у президенти України. На цьому з’їзді були представники різних регіонів. І на цьому ж з’їзді був Євген Кушаков – водій та охоронець Штепи. До речі, він є на фото, коли ексмер давала у «Сапфірі» обіцянки Таруті.

На той час вже було відомо, що адвокат ексмера Дмитро Марченко є керівником окружного штабу «Батьківщини». І цей факт, безумовно, дуже обурив деяких прихильників Юлії Тимошенко. Тож Марченко досить швидко пішов з посади.

Тут взагалі досить цікаві речи відбувалися з організацією зустрічі Юлії Тимошенко з виборцями. Масовий захід відбувся на Соборній площі Слов’янська. Крім мешканців міста там були і мешканці інших міст Донеччини, яких привозили автобусами.

Кого підтримає Неля Штепа на виборах у Слов’янську?

А деякі організаційні питання щодо цього масового заходу з місцевою владою вирішували Дмитро Марченко та син Нелі Штепи – Сергій Огарков.

Водій та охоронець Євген Кушаков, той самий, що брав участь у з’їзді «Батьківщини», спілкувався з представниками команди Тимошенко біля будівлі місцевого СБУ. Саме на цій будівлі встановлена меморіальна дошка Володимиру Рибаку, якого терористи закатували навесні 2014 року (Володимир Рибак був депутатом Горлівської міської ради, саме від «Батьківщини»).

До цієї дошки Юлія Тимошенко приїхала покласти квіти 18 березня 2019 року. І це було ще перед початком презентації програми кандидата у президенти на Соборній площі.

Коли ж відбувалася ця подія, Євген Кушаков знаходився на площі, але не серед звичайних людей, а у віп-зоні, яка була огороджена біля сцени.

А перед тим, як пані Тимошенко завітала до Слов’янська Неля Штепа особисто телефонувала відомим людям у місті і пропонувала їм прийти і висловитися на підтримку вже цього кандидата у президенти.

До речі, сама Штепа так і не наважилася виступити в підтримку Тимошенко публічно. Напевно, розуміла, що пані Тимошенко не є електоральним лідером у місті. Але їй дуже хотілося бути корисною і для ще одного з лідерів президентських перегонів.

Ідеали «Партії Регіонів»

Незадовго до першого туру президентських виборів у тому ж «Сапфірі» відбулася зустріч з виборцями команди ОПЗЖ. Саме там Неля Штепа розповідала про те, що ідеали «Партії регіонів» – це для неї головне і вона буде підтримувати Юрія Бойка. Однак, які це ідеали, вона нікому не повідомила.

Саме на цій зустрічі вона назвала кандидата у президенти Зеленського клоуном і казала, що в нього немає шансів стати президентом. Коли ж Зеленський вийшов у другий тур, її люди почали шукати виходи на «зелену команду». Але з цього вже нічого не вийшло.

У всій цій історії цікаво не тільки те, що Штепа бігала від одного політика до іншого. Вона намагалася отримати з цього дивіденди. Більш того, вона, у притаманному для себе стилі, намагалася розповісти «казочку» команді Юрія Бойка про її рішучий вплив на виборчу кампанію. Наприклад, вона розповідала про те, як провела аж 75 зустрічей з виборцями, коли агітувала за Бойка. Насправді, таких зустрічей було тільки п’ять. І на цих зустрічах Штепа більше розповідала про себе і як буде гарно, коли вона стане мером міста.

Насправді Штепа дуже боїться суду і дуже хотіла заробити грошей на виборчій кампанії. І саме тому вона обіцяла різним політикам будь-що, тільки б потрапити під крильце і ближче до годівниці.

Зараз навіть у ОПЗЖ на Штепу дивляться, як на людину, яка може перебігти у будь який час до політичних конкурентів і дуже вірогідно, що її на місцевих виборах ця політична сила підтримувати взагалі не буде.   

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі