понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кого мені Пушилін нагадує? Думки після брифінгу

Нам пишуть

Кого мені Пушилін нагадує? Думки після брифінгу

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час прямої лінії з ватажком незаконного формування «ДНР» Денисом Пушиліним дуже цікавим виявилося тезисне зібрання відповідей «голови».

Наприклад, мені це дуууже нагадує одну людину, яка теж займає велику посаду і говорить майже ті самі речі та ставить ті ж цілі присутнім там підлеглим. Але на підконтрольній території. За виключенням, мабуть, мови

Тож я зібрав для вас основні моменти, які сьогодні були озвучені «головою» хтознаякої держави, де мені доводиться жити вже більше 5 років.

Говорити навіть з ворогом

«Питання полягає в тому, що переговори – це завжди складний момент, і багато процесів обмежені від якогось медійного простору… При цьому хочеться підкреслити, що розмовляти треба, навіть з ворогом, щоб прийти до вирішення гострих питань. Одне з гострих питань, яке буде вирішено в найближчі дні – питання обміну».

Світ у смартфоні – інтернет в кожен ВНЗ

«Я вважаю, що для студентів в плані освіти наявність Wi-Fi дуже важлива. Необхідно забезпечити всі вузи інтернет-зв’язком. Моє доручення в.о.міністра зв’язку Ігорю Халеп’я: включитися в роботу і встановити Wi-Fi в кожному вузі Республіки».

Ех, дороги…

«Дороги є нашою нагальною проблемою. Ми пропрацювали вже план на наступний 2020 рік, є розуміння того, що необхідно зробити. Заплановано на більш ніж 200 км провести повний ремонт дорожнього покриття, на 120 тисячах кв. м пройде ямковий ремонт, будуть оновлені огородження, дорожні знаки і розмітка».

Кредити, депозити, процентним ставкам зниження

«ЦРЛ планує ввести кредитування в безготівковій формі на пластикові карти. Вік потенційних позичальників планується встановити від 18 до 65 років. Процентні ставки будуть істотно нижче тих, які зараз присутні на фінансовому ринку у кредитних організацій… Програми кредитування вже знаходяться в стадії розробки».

Не забути про закон для ветеранів

«Це дуже важливе для нас питання. Ми обіцяли цього року його закрити, і вже завтра буде прийнятий відповідний законопроект про учасників бойових дій. Але і це ще не все. Також вирішено питання з пенсійним забезпеченням наших військовослужбовців».

Визнання світу

«Якщо говорити про питання визнання Республіки, то воно є для нас особливим. У нас є Мінський майданчик, який ми задіємо в повній мірі».

Боротьба проти націоналізму та фашизму

«Прикладуться максимальні зусилля щодо протидії поширенню фашизму і націоналізму».

(Тут теж якось незрозуміло що саме він мав на увазі під націоналізмом та фашизмом, але з огляду на те, як саджають до в’язниць «першачків» війни, мабуть, мова йде про так званих «добробатів», яких тут не так вже й багато залишилось через зневірення, відсутність нормальної зарплати та підтримки після поранень. Та й переслідують занадто «ідейних республіканців»).

Ми ніколи нікому нічого не віддаємо і, навпаки, будемо забирати

«Ми ніколи не забували, і в черговий раз підтвердили те, що вважаємо територією Республіки всю Донецьку область. Саме ту територію, де проходив Референдум 2014 року. Це абсолютно логічно, і важливо, що цьому є розуміння на території, тимчасово підконтрольній Україні».

Комфорт на пунктах пропуску

«Що стосується пунктів пропуску, це проблема, яка у нас існує. Вона комплексна. Ми в цьому році мали можливість поправити ситуацію з інфраструктурою, але це не вирішує в цілому проблему. Будемо вирішувати».

Мова… тут питаннячко є. Цей «голова» хоче лише одну – російську

«Я нагадаю, в «ДНР» проживають понад 130 національностей. Ніяких міжетнічних протиріч не було, і я навіть не бачу до них передумов. Відповідно, що стосується російської мови – то це абсолютно логічно. Ми не обмежуємо інші мови, але ми виводимо їх на рівень факультативу».

Ось так. Мов багато, людей багато, але вивчайте це факультативно, а тут буде «російська, бо вона ближче».

І от дивлюсь я на Неньку звідси і охрєнєваю від того, що зараз коїться. Закон про мову на волосині висить. Канал нам російськомовний запустять. Амністію дають тим, кого зараз планують віддати до нас… Між іншим, наші печатки поки що не признані, тож українські військові і не потребують ніякого очищення. Та й моряків раша по сей час офіційно вважає полоненими…

Слухайте, я вам скажу. Війна ще буде. І до дупи ті поступки, на які зараз йде влада України. Просто зберіться з силами і дайте пилюль. А ми, як можемо, допоможемо.

Дякую, ваш Анонім з Донецька. Спеціально українською мовою.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі