субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Клімкін: Україна вже зараз має важелі, щоб зробити Крим проблемою для Росії

Суспільство , Політика

Клімкін: Україна вже зараз має важелі, щоб зробити Крим проблемою для Росії

views132

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Боротьба за повернення окупованого півострова може бути такою, що росіяни самі врешті зрозуміють, скільки насправді Крим приносить проблем Росії. Тож українська сторона повинна активно працювати з російською громадською думкою.

Про це міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін розповів в етері радіо «КримРеалії».

«Україна має важелі, і їх необхідно використовувати, для того щоб зробити окупований Крим реальною проблемою як всередині Росії, так і поза нею. Згідно з останнім опитуванням «Левада-Центру», зараз анексією Криму пишаються лише 30% росіян – після 43% в 2018 році. Падіння в півтора рази! Тобто маразм вщухає, і це відкриває для нас нові можливості – наприклад, цілеспрямовано доносити до росіян в соцмережах, що окупація Криму приносить їм тільки проблеми. Кожен громадянин країни повинен зрозуміти це. Що до санкцій, вони працюють добре, але треба всіляко перешкоджати спробам їх обійти», – заявив він.

Дипломат додав, що умовою деокупації Криму повинна стати така ситуація, в якій Росії буде вкрай невигідно надалі утримувати півострів під своїм контролем.

Тільки у такому разі росіяни змусять Путіна почати обговорювати тему Криму, яка наразі є для нього забороненою, оскільки це неминуче закінчиться падінням його рейтингу та втратою влади.

«Для нього це табуйована тема. Як тільки він починає обговорювати Крим, то не просто показує себе слабким президентом Росії – це буде означати, що його скоро знесуть. Я не жартую і не перебільшую»», – наголосив ексміністр.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі