субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Клімкін розповів про долю Донбасу в умовах російської окупації

Cіпратов Роман


Новини

Клімкін розповів про долю Донбасу в умовах російської окупації

views224

27.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окуповані райони Донецької та Луганської областей чекає доля Абхазії Кремль може визнати так звані «народні республіки», але не включити до складу Російської Федерації.

Таку заяву зробив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю телеканалу «Україна 24».

Як повідомив Клімкін, у недавніх виборах до Держдуми РФ взяло участь близько 240 тисяч мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду територій Донбасу.

«Зараз по Донецьку ходять нові чутки, кажуть нас не визнають, що робити. Є дві течії одні кажуть, що нам потрібно повертатися якось в Україну, на якихось умовах. Інші кажуть потрібно «головою битися» в Росію. Але в Москві, наскільки ми чуємо, обговорюється варіант а-ля Абхазія визнати, але в Росію не брати. Це насправді означає глухий кут. Люди там розуміють, що це глухий кут, оскільки це означає, що ви «Росія мінус третього сорту», заявив колишній голова зовнішньополітичного відомства.

Він додав, що за останній рік на окупованих територіях було багато протестних акцій та страйків. На його думку, одна з цілей проведення російських виборів в ОРДЛО заспокоїти місцеве населення, показати, що їх «люблять та не забувають».

Також Клімкін зазначив, що окуповані території залишають всі, хто має таку можливість. Зокрема, він повідомив, що наразі на першому курсі металургійного факультету Донецького політехнічного інституту навчаються всього 20 осіб. Все виїжджають і шахтарі хочуть їхати, і молодь, підкреслив колишній міністр.