п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ківі повідомили про підозру у держзраді

Андрій Кущенко


Події

Ківі повідомили про підозру у держзраді

views293

06.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова повідомила про підозру народному депутату Іллі Ківі у державній зраді та публічних закликах до зміни кордонів території України.

Як передає Укрінформ, про це Офіс генпрокурора повідомляє Телеграм.

"Ківа Ілля Володимирович, повідомляю вам про підозру. Найближчим часом ми оголосимо вас у міжнародний розшук. Потім буде арешт, екстрадиція та справедливий суд. Така ваша доля, іншої не буде", - наголосила Венедиктова.

За її словами, на основі зібраних доказів "вважаю, що ви своїми діями та висловлюваннями завдали колосальної шкоди Державі України. Ви зробили все, що від вас залежить, щоб "запросити" в наш будинок російського агресора, ви зробили все, щоб кордони нашої держави змінилися, ви зробили все, щоб мільйони людей ночували у бомбосховищах, ви зробили все, щоб мільйони українців жили на кордонах сусідніх держав, а багато хто з них ніколи не повернувся додому, ви зробили все, щоб українські діти більше ніколи не побачили своїх батьків”.

"Все це ви зробили даремно і дарма - нічого не вийде ні у вас, ні у ваших кураторів. Але дізнаєтеся ви про це зі ЗМІ у спеціально відведений час для перегляду телевізора, якщо суд визнає доводи прокурорів переконливими", - наголосила генпрокурор.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі