середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Китай не надає Росії військову допомогу, – США

Наталя


За кордоном , Російська агресія , Події

Китай не надає Росії військову допомогу, – США

views93

22.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

США уважно стежать за діями Китаю щодо країни-агресора у контексті війни в Україні. Наразі американські високопосадовці констатують, що ознак військової допомоги Кремлю з боку Пекіну – немає.

Про це повідомляє CNN.

Президент США Джо Байден 18 березня розмовляв телефоном з главою Китаю Сі Цзіньпіном. Тоді китайський лідер запевнив Байдена, що КНР не зацікавлена у війні в Україні, яку розв'язав президент РФ Путін.

У вівторок, 22 березня, радник США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що з моменту тієї розмови адміністрація Байдена не зафіксувала жодного надання Китаєм військового забезпечення Росії.

"Я не можу робити прогнози на майбутнє. Але можу вам сказати (станом на зараз - ред.), що ми не фіксували з моменту розмови президента Байдена із Сі надання Китаєм військової техніки Росії. Але, звичайно, ми уважно стежимо за цим.

Ми будемо продовжувати контролювати це питання. І президент Байден ясно пояснив президенту Сі наслідки надання Росії будь-якого обладнання, і китайська сторона це дуже добре розуміє", - каже Джейк Салліван.