п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кількість відмов у візах сягає 95%: названо країну, куди українцям стало складніше виїхати

Наталя


Суспільство , Lifestyle

Кількість відмов у візах сягає 95%: названо країну, куди українцям стало складніше виїхати

views3781

07.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

В останні місяці багато наших співгромадян почали стикатися з додатковими вимогами при подачі на візу до низки країн. Одна із таких – Сінгапур, і за останній час отримати візу туди стало ще складніше.

Про це  повідомила фахівець з оформлення віз Марина Казакова, передає РБК-Україна.

Раніше туристи при поїздці на Балі дуже часто спеціально брали транзитний переліт, щоб подивитись красу Сінгапуру. До певного моменту питань із цією транзитною візою проблем не було, але зараз кількість відмов різко зросла.

"На цей час по Сінгапуру – дуже великий відсоток відмов українцям у візах. У мене є дані компанії-партнера, і за їхньою статистикою, кількість відмов сягає 95%. Є категорія українців, яка взимку традиційно їде на Балі, і ось вони обирають на пару днів опцію - залишитися в Сінгапурі. Але з такими тенденціями відмов я б не рекомендувала цього робити", – зауважує вона.

Втім, все ж є можливість підсилити свій кейс і все-таки потрапити у ці 5%. Шанс отримати візу зростає в рази, якщо ви ретельно підготувалися: проаналізували кейс, зібрали необхідні документи, проконсультувалися з експертом.

Документи, необхідні для візи в Сінгапур:

  • електронна анкета (будь-яка помилка в анкеті – це мінус один шанс);
  • закордонний паспорт (термін закінчення дії паспорта має становити не менше 6 місяців на момент в'їзду до Сінгапуру, у паспорті має бути порожня сторінка для візи);
  • бронь готелю/круїзу;
  • квитки в Сінгапур та назад;
  • якісна цифрова кольорова фотографія.

Зверніть увагу. Навіть вже отримана віза до Сінгапуру не є гарантією в'їзду. Остаточне рішення про допуск до країни завжди залишається службовцем міграції Сінгапуру на контрольно-пропускному пункті.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі