неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кількість абітурієнтів з ОРДЛО, які вступають через центри «Донбас-Україна», зросла вдвічі

Новини , Освіта

Кількість абітурієнтів з ОРДЛО, які вступають через центри «Донбас-Україна», зросла вдвічі

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За даними навчального центру «Донбас-Україна», починаючи з 2015 року кількість абітурієнтів, які вступають до ВНЗ через цю систему, збільшилась майже у два рази. Таку інформацію розповіла міністр освіти та науки України Анна Новосад, виступаючи на прес-конференції щодо результатів вступної кампанії через навчальні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».

Вона наголосила, що цього року, як і у 2017 та 2018 роках, участь у вступній кампанії приймало 40 навчальних центрів «Донбас-Україна» та 35 центрів «Крим-Україна».

«Ми спостерігаємо постійне збільшення кількості дітей, які надходять в наші вузи як через центри «Донбас-Україна», так і через центри «Крим-Україна», – розповіла Новосад.

«За 4 роки кількість вступників через освітні центри «Донбас-Україна» збільшилася майже двоє. У 2016 році це було 855 чоловік, в 2017 – вже тисячу триста сорок шість, а за станом на цей рік, 2019 рік, ми фіксуємо цифру в 1600 чоловік, які вступили через центри «Донбас-Україна», – підсумувала вона.

Також Новосад відмітила, що кількість абітурієнтів, які вступають за допомогою центрів «Крим-Україна» зростає набагато повільніше.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі