понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кілька груп російських військових літаків перехопила авіація НАТО

Події

Кілька груп російських військових літаків перехопила авіація НАТО

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські винищувачі і бомбардувальники були перехоплені силами Північноатлантичного альянсу над Чорним, Північним, Балтійським морями та Північною Атлантикою.

Про це повідомляє сайт НАТО.

Наголошується, що кілька груп військових літаків РФ були перехоплені біля берегів Норвегії. Два бомбардувальники Ту-95 «Ведмідь», що перехоплені норвезькою реактивною авіацією, змусили повітряні сили Бельгії та Британії також піднятися в небо.

Над водами Чорного моря, стеження за російською авіацію, виявленою локаційними системами НАТО, здійснювали винищувачі Болгарії, Румунії та Туреччини.

«Перехоплення кількох груп російської авіації демонструє готовність і здатність сил НАТО охороняти небо союзників цілодобово, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік», – наголосив заступник начальника штабного управління Повітряного командування Об’єднаних сил, бригадний генерал Ендрю Хансен.

Варто зазначити, що військова авіація РФ регулярно не передає свої дані положення, висоти, польотних планів та не ведуть спілкування з диспетчерами авіаційного руху, що створює потенційну загрозу для цивільних літаків.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі