вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кібератаки в США: РНБО повідомляє про загрозу для України

Технології

Кібератаки в США: РНБО повідомляє про загрозу для України

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ситуація через такі злочинні діяння для нашої країни залишається критичною.

Про це повідомив заступник секретаря РНБО Сергій Демедюк в ефірі «Україна 24».

«Компанія, яка зазнала хакерської атаки у США, є найуспішнішою IT-компанією, яка надає послуги як державним, так і приватним установам у сфері забезпечення безпеки своєї мережі. Таких клієнтів у них понад 300 тисяч. З них 18 тисяч топових користувачів встановили оновлення зі шкідливим програмним забезпеченням», – наголосив він.

За словами Демедюка, головною загрозою залишається те, що наразі достовірно ніхто не знає точного змісту інформації, яку було викрадено злочинцями.

«Україну як державу передусім турбує інше – серед основних топових компаній, які в них обслуговуються, є CISCO, Microsoft, Siemens. Наразі нам невідомо, яку інформацію в тих компаніях отримали зловмисники, тому що названі компанії є найбільшими споживачами в Україні. Тому загроза для нашої держави залишається критичною на даний час, поки від США ми не отримаємо звіти про виявлені загрози у цих компаніях», – наголосив представник РНБО.

Крім того, він заявив, що триває робота, до якої залучені експерти, для перевірки внутрішніх мереж України.

«Після отримання сигналу зі США автоматично всі суб’єкти національної кібербезпеки України включилися в роботу, триває уже третій день поспіль моніторинг внутрішніх мереж, особливо у державному секторі. На щастя, поки у нас все чисто» – підсумував Сергій Демедюк.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі