субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Студентка з Києва у мережі підтримала російських бойовиків (ВІДЕО)

Наталя


Події , інформаційна війна

Студентка з Києва у мережі підтримала російських бойовиків (ВІДЕО)

views1511

03.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

17-річна студентка-блогер з Києва виклала відео з відверто сепаратистськими висловами на своїй сторінці у ТікТок. Дівчина поділилася власними «роздумами» про російсько-українську війну на Донбасі, а також підтримала російських бойовиків самопроголошених «ДНР» та «ЛНР».

Про це повідомив Телеграм-канал «Катарсис» із посиланням на скандальне відео киянки.

Так, вона заявила, що не розуміє сенсу війни на сході України.

За словами киянки, Україна нібито не може зберегти свої землі. Після цього вона й зовсім назвала «крутими» так звані «Л\ДНР».

Згідно з інформацією, юна блогерка запропонувала відмовитися від захоплених окупантами земель та писати заповіти, оскільки в лютому очікується напад з боку РФ.

«Якщо ми не можемо протистояти та зберегти свої землі, чому ми не можемо їх просто віддати? «ДНР, ЛНР» — ви круті! Я за вас руками й ногами. Але навіщо Україні ці землі, де їх не беруть, не хочуть? Навіщо? Якщо на нас у лютому нападуть і ми всі помремо, то треба писати заповіт», — каже вона.

Також відомо, що такі висловлювання киянки обурили користувачів мережі. Українці почали писати дівчині коментарі, а ЗМІ підхопили інформацію. Через кілька годин, вона видалила скандальне відео.