четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хто замінить Зеленського у разі його відставки? – Береза

Суспільство

Хто замінить Зеленського у разі його відставки? – Береза

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З огляду на те, зараз коїться в країні завдяки непрофесійним і бездарним діям керівництва, варто вже зараз замислитись над тим, до чого може призвести ця ситуація, якщо Зеленський раптом піде у відставку і оголосять нові президентські вибори.

Таке питання підняв український політик Борислав Береза у своєму телеграм-каналі.  

Він пропонує замислитися над тим, у кого зараз найбільше шансів очолити країну.

«До речі, а ви задумалися у кого найбільше шансів очолити Україну, якщо сьогодні Зеленський йде у відставку і у нас оголошують нові президентські вибори? Чи не замислювалися? Даремно. Це дуже важливе питання. Тому що аналізуючи ситуацію, що склалася можна зрозуміти, що ні Юля, ні Петя, ні багато інших, шансів не мають. Тоді хто?», – запитує нардеп.

Він пише, що зараз електорат розчаровується у самому президенті та «слугах», тому що вони дійсно закопують його рейтинг, який вже й так котиться вниз.

«Зеленський творить абсолютну хрень. Його оточення своїми тупими і бездарними діями закопують рейтинг Зеленського ударними темпами. Електорат розчаровується в Зеленському і «слугах» і відвалюється в пошуку іншого політпроекту. Народ не хоче розбиратися в суті, а чекає нових красивих обіцянок. Відбувається електоральна міграція до популістам і зрадникам. І через все це зростає небезпека повного реваншу проросійських еліт. Тому задумайтеся про те, хто прийде на Банкову після нього?», – пише Береза.

Народний депутат взагалі вважає, що в Україні не потрібен президент, бо на даний час «від президентів більше шкоди». Проте, через низький рівень політичної грамотності людей і на парламент не варто полагатися.

«А я все більше переконуюся, що президент, як інституція, Україні не потрібен. Поки від президентів більше шкоди. На жаль. Але з огляду на низький рівень політичної грамотності українського виборця, то і на еталонний парламент сподіватися не доводиться», – наголошує політик.

При цьому він вчергове підкреслює, що до Зеленського важно донести справжнє розуміння ситуації, яка склалася, тому що у нього власне бачення всього, а його оточення некомпетентне.

«Я все менше вірю в те, що Зеленському можна донести розуміння того, що відбувається. Він сам показує, що не хоче вникати в суть речей, якщо вони відрізняються від його бачення. Оточення Зеленського, за рідкісним винятком, не компетентна і жадібно. У парламенті величезна кількість профанів, дурнів і мерзотників», – підсумовує Борислав Береза.

І закликає людей увімкнути розум та зібратися з силами.

«У підсумку ми знову заходимо в політичну кризу. І вихід з нього може бути катастрофою для державності України. У масове поумненіе і просвіта виборців я не вірю. На жаль. Але ми виберемося. Повинні. Інакше нащадки не пробачать. А ви поки подумайте, хто реально має шанси стати президентом в наших умовах і які можуть бути наслідки для України».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі