п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Храм дивізійний»: у Криму затримали журналістів озброєні люди в рясах

Новини , Новини окупації , Право

«Храм дивізійний»: у Криму затримали журналістів озброєні люди в рясах

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

2 листопада в анексованому Росією Криму двох журналістів затримали озброєні люди в рясах. Вони були затримані лише за те, що спробували сфотографувати смітник будматеріалів.

«Храм дивізійний – це не можна фотографувати», – пояснив священник.

Інцидент стався прямо біля храму в ім’я святих преподобномучеників Олександра Пересвіта та Андрія Ослябі РПЦ з Віктором Ядухою і Надією Ісаєвою, повідомляє російська «Новая газета».

Надалі Ядуха та Ісаєва пояснили, що їх «зловили» невідомі люди в рясах, з-під яких було видно військову форму.

«На територію частини ми не заходили. Стояли біля храму, з якого прекрасно видно звалище. Але як тільки Надія дістала фотоапарат, із храму вибігли двоє людей у рясах, під якими було видно камуфляж. Вони сказали, що фотографувати в цьому місці заборонено. Викликали військове начальство. У підсумку нас зараз оточили вісім озброєних людей. Кажуть, що змушені нас затримати. Чекаємо на приїзд чи поліції, чи то ФСБ», – розповів Ядуха.

Через деякий час журналістів все ж випустили з території храму. Ісаєва повідомила, що співробітники правоохоронних органів, які миттєво опинились на місці, не склали протоколів та обмежились взяттям пояснень з журналістів.

А ось священик Олександр Рева, заявив, що храм є дивізійним, в зв’язку з чим фото- і відеозйомка там заборонені.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі