четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хотів донести росіянам, що в Україні готові до компромісу, Офіс не засуджує – Шевченко

Новини , Суспільство , Політика

Хотів донести росіянам, що в Україні готові до компромісу, Офіс не засуджує – Шевченко

views129

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Депутат Верховної Ради з фракції «Слуга народу» Євген Шевченко вважає свою участь у російському політичному телевізійному шоу правильною. І заявляє, що Офіс президента його не засуджує.

У програмі Радіо Свобода «Ньюзрум» депутата запитали про реакцію Офісу президента на його участь у російському телешоу. Шевченко відповів, що, як такої, реакції взагалі не було. Його лише спитали навіщо це зробив, а він пояснив свою просту позицію: «Донести, що в Україні є люди зі здоровим глуздом, які готові йти на компроміс».

За словами депутата фракції «Слуга народу», на таку відповідь Офіс президента України нічого не зробив та не висловився з цього приводу і, взагалі, вони просто «хочуть зрозуміти, що відбувається».

«Головний меседж, який я хотів донести – щоб люди в Росії, Європі та Америці через ЗМІ бачили, що в Україні є люди зі здоровим глуздом, які готові йти на компроміс, готові захищати український інтерес, не здавати його, але при цьому справді через переговори і діалог прийти до миру», –стверджує Євгеній Шевченко.

Однак, незважаючи на його «щире» прагнення донести, що в Україні вже всі «здорові» і готові йти на поступки, більше на такі передачі йти не планує, бо «це обман, і такого я не терпітиму». За його словами, він більше не спілкується з росіянами, тому що вони «все вирізали, перекрутили і взагалі це некоректно та неправильно.

«Брехня», – говорить він.

Однак зовсім іншою ситуація виглядає зі слів політика і колишнього депутата Верховної Ради Борислава Берези. Він на своїй сторінці у Фейсбук приводить повну цитату Шевченка з ефіру російського телеканалу:

«Ми відстоювали позицію, щоб конфлікт на Донбасі був вирішений мирним шляхом. І зараз ми все для цього робимо. Та ситуація, яка склалася за формулою Штайнмаєра, була вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами .. у яких у цілому політика полягає у ворожнечі, у війні… Ми зараз зробили паузу. І я думаю, правоохоронні органи розберуться, звідки ростуть ноги і кому це вигідно».

Береза вважає, що спілкування Шевченка з «кремлівською маріонеткою Пушиліним» (ватажок так званої «ДНР» – ред.) та слова самого депутата пропрезидентської фракції повністю «повторюють російський наратив». За словами Берези, Шевченко показав росіянам та всьому світу, що влада України та український народ готові домовлятися та йти на компроміси з країною-агресором, але… радикально налаштовані націоналісти не хочуть цього допустити.

«Він так і сказав. Не громадяни України, а саме «радикально налаштовані націоналісти». Повністю повторив російський наратив», – стверджує Борислав Береза.

Нагадаємо. Росія звинувачує Україну у тому, що зустріч у «нормандському форматі» не відбувається, тому що не виконуються умови цієї зустрічі. Путін особисто вказує, що Україна не відвела війська на власній території, а ще вона повинна на законодавчому рівні надати особливий статус Донбасу на постійній основі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі