п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хочеш бути військовим – вивчай англійську

Новини , Освіта

Хочеш бути військовим – вивчай англійську

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Знання англійської мови стане обов’язковим на певних військових посадах вже найближчим часом. Про ці та інші зміни, які планує Міноборони в аспекті співпраці з НАТО, розповіла Аліна Фролова, заступниця міністра, відповідаючи на питання Радіо Свобода.

Пані Фролова погодилась з тим, що рівень володіння англійською в армії дуже низький. Це стає на заваді не тільки вступу до НАТО. Це заважає читати наукові дослідження, статті, вивчати та, відповідно, впроваджувати іноземний досвід у військовій сфері. За словами Аліни Фролової, Міністерство оборони береться за вирішення цього «болючого питання». Весь напрям розкладено на три компоненти.

  • Англійська мова вводитиметься до структури навчального плану при здобутті військової освіти. Таким чином поступово усі збройні сили будуть охоплені навчанням. Це дуже дієвий шлях, хоча й повільний.
  • Терміново закрити найбільш проблемні питання. Є посади, ключові з точки зору інтеграції з НАТО – людям, які їх займають, дадуть один-два роки для опанування мовою на достатньому рівні.
  • Створення пілотних бригад, в яких будуть діяти стандарти альянсу. Весь особовий склад цих підрозділів вивчатиме англійську.

Заступник міністра підкреслила, що в уряді не тільки розуміють проблему, а й розробили план та засоби її подолання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі