понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хлопчик робить, що може, а його не розуміє мерзота та смердить під Офісом президента – Зеленський-старший про президента України

Суспільство , Політика

Хлопчик робить, що може, а його не розуміє мерзота та смердить під Офісом президента – Зеленський-старший про президента України

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Батько президента України Володимира Зеленського Олександр говорить, що не завжди задоволений поведінкою сина на його посаді, проте вважає, що «хлопчик що може, те й робить». 

Олександр Зеленський вважає, що протестуючі проти дій уряду та президента українці повинні задовольнятися в зоні ООС на Донбасі.

Ось такі висновки надав батько голови держави з приводу роботи свого сина та президента України в інтерв’ю виданню «Страна». 

«Я не уповноважений зі своєю кваліфікацією обговорювати деякі питання. Те, що розумію, вважаю, нормально. Ось якщо говорити про «нормандський формат», то, що міг хлопчисько, те й зробив. Обговорювати його неможливо», – заявив Олександр Зеленський.

Він також впевнений, що як глава України, він зробив все, що від нього залежить… «домовився, що стрілянини не буде тільки в трьох зонах». Це Путін, наволоч, не дає.

«А той сидить, звірюка, який не любить і своїх людей та дітей… Навіщо війна? Можна ж припинити на всій території вогонь, а потім вирішувати щодо кордонів. Можна чи ні? Так ця ж наволоч не дала», – сказав він, говорячи про главу РФ Путіна.

Також він вважає, що українці не здатні зрозуміти того, що робить Володимир Зеленський. Такі люди – це «сволота» та «мерзота», а у нього (сина) душа болить.

«Виходять і бє-бє-бє… Нехай ця сволота йде стріляє в АТО. Нехай ця мерзота, яка виступає, йде в АТО. Молодь ось ця біля Офісу президента, куплена. Ідіть воювати, гади, а не там стріляйте. А ви кажете: «Демократія, розведення». Ідіть, захищайте країну, а ви смердите», – розлютився батько.

При цьому додає, що далеко не все взагалі розуміє, що робить його син, тож не може об’єктивно оцінити всі дії на посаді президента України. Він лише говорить, що наміри у Володимира хороші, але хтось його обманює…

Хоча є одна, яка «Вову захищає»…

«Верещук (депутат від «Слуги народу» – ред.). Розумна, гарна жінка. Вона Вову захищає. Але є нюанс. Підняли питання: чи потрібна ця юрба біля Офісу президента? Президент країни сказав: не потрібна. Навіщо? Щоб весь світ бачив, як його за те, що він робить, посилають? Чому інших немає, які підтримують Вову?», – образився Олександр Семенович.

І дійсно, якось дивно це…