четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хакери з Росії атакують через принтери – Microsoft

Новини , Події

Хакери з Росії атакують через принтери – Microsoft

views124

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські хакери здійснили низку зламів, які стали можливими через стандартні паролі та відсутність оновлень на комп’ютерах у корпоративних мережах.

Компанія Microsoft на прес-конференції у Лас-Вегасі повідомила, що винуватцем кібератак є угрупування російських кіберзлочинців Strontium, яке зламує корпоративні мережі через принтери та VoIP-телефони.

Хакерів вважають задіяними до Головного управлінням Генштабу збройних сил РФ. У Сполучених Штатах цю групу звинувачують у спробах підриву передвиборчої кампанії кандидата у президенти Гілларі Клінтон у 2016 році.

У лютому цього року Microsoft також оприлюднювала інформацію про кібератаки від Strontium. Тоді хакери зламували акаунти працівників Німецької спільноти зовнішньої політики, Європейських фіалів Інституту Аспена і Німецького фонду Маршалла США.

Зловмисники є відомими і на території Росії. Там вони вкрали 7,5 терабайта даних Федеральної служби безпеки Росії, зламавши сервери підрядника спецслужби, і поширили цю інформацію у засоби масової комунікації.

Крім того, є свідчення, що нещодавно Strontium викрали фото з бази прикордонної служби США.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі