субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хакамада, Добронравов, Dr.Alban: хто наступний у новому році при новій владі?

Новини , Суспільство , Політика

Хакамада, Добронравов, Dr.Alban: хто наступний у новому році при новій владі?

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Не встигли відстріляти салюти та феєрверки, які цьогоріч лунали навіть на звільненій частині Донбасу, як свято продовжилося приїздом людей, які відомі не лише своєю творчістю, а й різкими висловлюваннями щодо України та українського Криму.

У перші ж дні нового 2020 року виявилося, що нова влада України не лише не робить якихось дій щодо людей, які підтримали анексію Криму та дії російського президента, а й особисто докладає зусилля задля того, щоб вони, нарешті, приїхали до України…

Ірина Хакамада: тепер інший Володимир є переможцем?

Російський політик Ірина Хакамада збирається відвідати Україну 27 лютого. Інформація про візит Хакамади викликала серйозний резонанс в суспільстві, зокрема обурила главу Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

«Розслабляйтеся в передчутті насолоди… Вся московська погань, яка підтримала окупацію Росією Криму, збирається в Україну… Підніжний корм в Москві скінчився, охляли, поправитися вирішили в Києві», – написав Чубаров на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з рекламою у Фейсбці та за інформацією, оприлюдненою в кінці року організаторами, Хакамада заявлена ​​як таємний спікер на DreamBIG Forum, який пройде в Києві.

Хакамада, Добронравов, Dr.Alban: хто наступний у новому році при новій владі?

Обурення представника кримськотатарського народу викликано заявами Хакамади в 2014 році з приводу анексії Криму. Зокрема, Хакамада займала неоднозначну позицію, звернувшись до президента РФ Володимира Путіна:

«Ви переможець, Володимир Володимирович, вам безкровно вдалося приєднати Крим», – зазначила політик.

Федор Добронравов – це для прокату кіно, чи заяви щодо Криму вже не актуальні?

СБУ зняла заборону на в’їзд в Україну російському актору Федору Добронравову.

Хакамада, Добронравов, Dr.Alban: хто наступний у новому році при новій владі?

У листопаді 2017 року Служба безпеки України заборонила в’їзд в Україну терміном на три роки громадянинові Росію, актору Федорові Добронравову. Тоді СБУ наголошувало, що росіянин робив антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією. Крім того, він неодноразово відвідував Крим з порушенням встановленого українським законом порядку.

У зв’язку з цим Міністерство культури внесло Добронравова до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці держави. Згідно із чинним законодавством, Держкіно повинно відмовити у видачі або припинити дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів у разі, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, яка включена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Dr. Alban – спірний Крим вже не є спірним, тож Зеленський особисто втрутився?

У новорічному шоу «Вечірній квартал» вже виступив шведський співак Dr. Alban, якому було заборонено приїжджати в Україну через його виступи у Криму після анексії півострова Росією.

Відео виступу Dr. Alban опубліковано в Facebook і розмістила його команда «Кварталу 95», де почав свою кар’єру сьогоднішній президент України Володимир Зеленський. А про зняття заборони в’їзду до України написав сам співак у своєму Instagram-акаунті. І підкреслив, що це стало можливим через те, що втрутився сам президент. Особисто.

«Мені було заборонено в’їзд в Україну через моє попереднє шоу на спірному острові Крим. З втручанням президента я зміг потрапити в Україну. Дуже хороша прогулянка в Києві з президентом у натовпі», — написав співак у Instagram. 

Хакамада, Добронравов, Dr.Alban: хто наступний у новому році при новій владі?

Цікаво те, що ні «95 квартал», ні президент ніяк не відреагували на те, що Dr. Alban досі вважає та називає Крим «спірним островом».

Нагадаємо. Артистам, політикам, співакам та іншим відомим особам, які приїхали чи приїжджали на гастролі до Криму після його фактичної окупації або прямо підтримують російську анексію Криму, заборонено приїжджати чи виступати на материковій частині України.

Чи це вже в минулому і нова влада дійсно вважає Крим «спірним островом», а «Путін – переможець»?

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі