п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Керівництво ООС та ОБСЄ обговорили ситуацію на Донбасі

Російська агресія , ООС

Керівництво ООС та ОБСЄ обговорили ситуацію на Донбасі

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сторони обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року в рамках Тристоронньої контактної групи.

Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил. 

Генерал-лейтенант Володимир Кравченко під час зустрічі з заступником Голови ОБСЄ Марком Етерінгтоном наголосив, що українська сторона виконує досягнуті домовленості в повному обсязі. Водночас звернув увагу на те, що збройні формування РФ постійно ведуть розвідку позицій Об’єднаних сил, використовуючи безпілотники, й проводять фортифікаційне обладнання позицій.

Він відмітив, що бойовики здійснюють провокаційні обстріли в бік українських бійців, з метою викликати вогонь у відповідь.

«Такі дії мають системний характер, все робиться для того, щоб звинуватити військово-політичне керівництво України в неможливості управляти процесом встановлення миру і довести, що українська сторона не може виконати домовленості Тристоронньої контактної групи», – йдеться в повідомленні.

Командувач ООС наголосив, що необхідно частіше інформувати світові спільноти про факти нехтування домовленостей щодо повного і всеосяжного режиму припинення вогню російськими збройними формуваннями, акцентуючи увагу на тому, що в результаті таких дій гинуть захисники України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі