понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Керівнику так званої «прикордонної охорони МДБ ДНР» повідомлено про підозру: подробиці

Події , Політика

Керівнику так званої «прикордонної охорони МДБ ДНР» повідомлено про підозру: подробиці

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Донецької області заочно повідомила про підозру керівнику так званої «Служби прикордонної охорони МДБ ДНР». З’ясувалося, що це колишній український прикордонник, який зрадив присязі й перейшов на бік ворога.

Пресслужба відомства оприлюднила інформацію:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2015-2020 років чоловік керує озброєними учасниками так званої «Служби прикордонної охорони МДБ ДНР», які здійснюють «прикордонний контроль» та перевіряють громадян України, транспортні засоби, а також вантажі, що перетинають лінію розмежування, захоплену представниками НЗФ РФ. Досудове розслідування здійснюється співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях».

Підозра оголошена по двох тяжким статтям ККУ: ч. 2 ст. 110 – посягання на територіальну цілісність України та ч. 1 ст. 258-3 КК України – участь у терористичній організації.

Прокуратура не повідомляє саме про кого йде мова, але з відкритих джерел з’ясувалося, що мова йде про Георгія Рижих.

Що про нього відомо

Георгій Рижих у 1990 році закінчив вище прикордонне командне училище КДБ СРСР ім.Дзержинського. З 1992 розпочав службу в Прикордонних військах України. Остання посада – старший викладач в Академії Держприкордонслужби України. Мав військове звання – полковник. Потім перейшов на бік окупантів і сприяв створенню терористичної організації «ДНР».

Змінив на посаді керівника «прикордонників ДНР» ще одного колаборанта – Володимира Самодєда.

Рижих як керівник «служби прикордонників» давав інтерв’ю пропагандистському каналу «Оплот ТВ».

зрадник Рижих Георгій, що працює на терористів днр

Георгія Рижих пов’язують з контролюванням потоків контрабанди між окупованою територією Донеччини та РФ. А також у контролі за потоками на «кордоні» між так званими «ЛНР» і «ДНР».

Відомо також про куратора з ФСБ, який контролює «службу прикордонної охорони» так званої «ДНР». Цього куратора у свій час вирахувала контррозвідка СБУ. Мова йде про Миколу Крайнього, який більш відомий під прізвищем Кравцов. Цей громадянин РФ – кадровий офіцер, колишній співробітник прикордонного управління ФСБ у Ростовській області.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі