п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Керівників» окупаційної влади РФ в Криму підозрюють у привласненні держмайна

Політика

«Керівників» окупаційної влади РФ в Криму підозрюють у привласненні держмайна

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За процесуального керівництва прокуратури АРК повідомлено про підозри окупаційним «голові Ради міністрів» Криму та «голові Державної Ради» Криму. Їм інкримінують вчинення масштабного та систематичного привласнення державного майна автономії за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).

Про це повідомляє Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у Facebook.

За цією статтею, підозрюваним загрожує позбавлення волі від восьми до дванадцяти років.

В ході розслідування з’ясувалось, що після окупації владою РФ півострова та незаконного обрання на керівні посади в адміністрації автономії, підозрюваними була ухвалена низка незаконних рішень щодо «націоналізації» держмайна. «Керівниками» також було забезпечено виконання вказаних рішень через передачу зазначеного майна у федеральну власність.

Йдеться про Державний концерн «Масандра», «Міжнародний дитячий центр Артек», та державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз». 

За заявою глави прокуратури АРК та Севастополя Ігоря Поночовного, прокуратура неодноразово повідомляла Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду з цього приводу.

За його словами, перше повідомлення до Міжнародного кримінального суду стосувалося саме широкомасштабного знищення і привласнення майна, не виправданого військовою необхідністю. У ньому були всі зафіксовані факти так званої «націоналізації» державного майна України окупаційною адміністрацією Росії в Криму. У минулому році було скероване ще одне інформаційне повідомлення, за фактом захоплення приватного майна 3 952 громадян України, право власності яких було порушено.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі