субота, 31 липня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Керівник ГО «Група Патріот» Олег Котенко прокоментував заяву омбудсмена Денисової щодо передачі полонених

Політика

Керівник ГО «Група Патріот» Олег Котенко прокоментував заяву омбудсмена Денисової щодо передачі полонених

views9

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

20 січня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова повідомила про передачу на підконтрольну Україні територію 9 українських громадян, які знаходяться в полоні в окупованих Донецьку та Луганську.

Медіа-група «Патріот Донбасу» звернулася до керівника громадської організації «Група Патріот» за коментарем щодо заяви омбудсмена Денисової.

«Я завжди підтримую повернення наших військовополонених та заручників. Єдине, що мене здивувало у заяві Денисової, то це маршрут по якому будуть повертати людей. Якщо ми повертаємо наших людей за таким великим маршрутом, то тут не обійшлося без зацікавленості суміжних територій. Я маю на увазі Росію», — сказав Котенко.

Керівник ГО «Група Патріот» зазначив, що наразі невідомі прізвища цих людей, тому є ймовірність, що серед них будуть ті, про кого ми нічого не знаємо та у списках на обмін українська сторона про них не запитує.

«У питаннях обміну та визволенню військовополонених і заручників, я цілком підтримую думку Леоніда Кравчука. Будь-який переговорний процес повинен здійснюватися за участю офіційних осіб. Як це, наприклад, відбувалося з «Групою Патріот» у 2014-2015 роках. Коли ми проводили звільнення наших військовополонених та заручників, Служба безпеки України завжди контролювала ці процеси», – заявив керівник громадської організації.

Котенко додав, що у даному випадку потрібно, щоб люди передавалися через КПВВ з непідконтрольними Україні територіями – і тоді не виникатимуть питання, чому людей везуть через дві країни і чи не є такі умови необхідністю російських спецслужб.

Коментарi (0)