п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
КБТЗ хоче замовити шість танкових прицілів для стрільби керованими ракетами

Технології

КБТЗ хоче замовити шість танкових прицілів для стрільби керованими ракетами

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ДП «Київський бронетанковий завод» (входить до складу ДК «Укроборонпром») має намір придбати шість прицілів-приладів наведення 1К13-49 у повній комплектації.

Відповідна інформація була оприлюднена на майданчику державних закупівель ProZorro 24 грудня 2020 року.

Кінцевим строком подання тендерних пропозицій визначено 9 січня наступного року. Початкова вартість закупівлі – 7,5 мільйонів гривень.

Відзначимо, що нічний приціл типу 1К13 встановлюється на танки Т-72Б (та модифікації) й має можливість ведення вогню керованою ракетою «Комбат» виробництва ДККБ “Луч”.

Такими прицілами-приладами наведення були оснащені й модернізовані на ДП “Київський бронетанковий завод” танки Т-72АМТ, що виготовляються з радянських Т-72А, які можливості вести вогонь керованими ракетами не мають.

раніше фахівці КБТЗ спільно з науковцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводили завершальні випробування танка Т-72АМТ.

Окрім тестів з визначення ходових характеристик вітчизняного танку та можливості підводного водіння були проведені й успішні вогневі випробування з застосуванням високоточних протитанкових 125 мм снарядів «Комбат».

На початку цього року КБТЗ вже відправив до Збройних сил України три партії модернізованих Т-72АМТ (31 одиниця була передана у березні та лютому 2020 року).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі